Me

2. Adventní neděle

8. prosince 2013 v 8:59 | Teres
Ahoj všichni,
dneska máme druhou adventní neděli a zbývá nám už jen 15 dní do Vánoc. Tímto se vám také chci omluvit, že vůbec nepřidávám články, ale nějak na to nemám vůbec čas začali jsme péct cukroví ještě dokupuji poslední zbytky dárků, co jsem ještě nestihla no a hlavně mě také vůbec nenapadá co bych přidala a vlastně se mi ani nijak nechce i když se na Vánoce moc těším :) No a jak jste na tom vy s pečením cukroví a dárky ?? Jinak jsem v pátek koukala na pohádku Jak si zasloužit princeznu, tuhle pohádku mám moc ráda a tak nějak mě ještě víc naladila na Vánoce kdy se to v televizi pohádkami jenom hemží :) Takže ještě jednou se omlouvám za svou neaktivitu a snad se mi tento týden podaří něco přidat i když ve škole je to teď hotový blázinec čekají mě samé písemky :-/ Mějte se krásně a užívejte si předvánoční atmosféru vaše Teres :)
christmass

1. Adventní neděle

1. prosince 2013 v 11:20 | Teres

Ahoj všichni,
tak a je to tady dnes máme první adventní neděli a na našem adventním věci se rozsvítí první svíčka :) Do Vánoc už nám zbývá jen 22 dní těšíte se ?? :) Já ano a moc dnes budeme péct perníčky a už jsem si udělala vánoční výzdou :)
Hello December

27.11.2013

27. listopadu 2013 v 11:34 | Teres
Ahoj všichni,
tak tu teď sedím u počítače prohlížím si všechny vánoční blogy a přemýšlím co budu dělat a napadlo mě že bych si mohla poslechnout koledy :) Ano dneska je to poprvé co jsem si je poslechla a do Vánoc už je budu poslouchat pořád :D A taky mě napadlo, že bych si létos mohla trochu vyhrát se jmenovkami na dárky tak přemýšlím jak to udělám aby to vypadalo opravdu hezky :)
No a tady vám dávám ty koledy kdyby jste si chtěli taky zaposlouchat :)

25.11.2013

25. listopadu 2013 v 19:08 | Teres
Ahoj všichni,
tak už se nám to pomali blíží :) ... Do Vánoc zbývá už jen 28 dní. Dneska u nás poprvé poletoval sníh ten mám moc ráda, ale kdyby nebyla alespoň taková příšerná zima. S mamkou už plánujeme, že tento víkend budeme péct perníčky už se moc těším na jejich vůni a na to jak budu ujídat těsto :D i když mi mamka pořád nadává ať to nedělám že jsou v něm sirová vajíčka :D :) A co vy už taky začínáte péct??.. Jinak v sobotu u nás bude rozsvícení stromečku a čeká nás první adventní neděle :) Takže zatím se mějte hezky užívejte si přípravy na Vánoce a vánoční čas zatím pá :)
let i tsnow♥ | via Tumblr

40 dní do Vánoc

13. listopadu 2013 v 17:30 | Teres
Ahoj, tak už nám zbývá jen 40 dní do Vánoc ... Těšíte se ?? Já moc :)) a co dárky už nějaké máte já jsem na tom zatím pořád stejně, ale už je musím pomali začít množit :)) Tak zatím :)
Winter

3.11.2013

3. listopadu 2013 v 11:19 | Teres
Ahoj všichni :)
tak ode dneška nám zbývá 50 dní do Vánoc to je super :) Já vím někdo si může říct, že to je ještě hodně, ale mě to zase tak dlouho nepřijde to se překulí jako nic :) :D a co vy jak se máte ?? U mě je to pořád stejné zase neděle vůbec se mi zítra nechce do školy zase písemky a navíc máme devět hodin takže zabitý celý den :-/ ... Je to na nic, ale budu si ještě užívat zbytek víkendu doufám, že aspoň nebude venku nějak moc hnusně ... Tak se tu mějte a zase se ozvu :)
Waiting....♥

30.10.2013

30. října 2013 v 12:00 | Teres
Ahoj všichni :)
moc se omlouvám, že jsem teď nic nenapsala, ale nějak nebyl čas a hlavně vůbec netuším co přidávat, ale budu se teď snažit polepšit :D ... Takže to je asi tak vše co jsem vám k tomu chtěla říct aby jste si třeba nemysleli že jsem skončila nebo něco takového :) .. Jinak už mám nakoupené tři dárky a moc se těším až budu mít další a hlavně až je budu moc balit až budu mít nějaké to dlouhé odpoledne tak vám je třeba vyfotím ;) :) :D a co vy jak se máte a co dárky ?? :)
Winter Way

Začíná vánoční náladička

18. září 2013 v 17:43 | Teres
Ahojky všichni,
tak jak se tu máte po tom dlouhém čase co jsem tu nebyla ?? :)) Dneska jsem tak nějak začala přemýšlet nad Vánoci tedy hlavně díky mé nejlepší kamarádce Peťuli* , která už začala poslouchat koledy a začala se poohlížet po vánočních dárcích a tak nějak mě tou vánoční atmosférou nakazila , že jsem se rozohdla podívat se sem a podívat se na svá SB a díky tomu jsem zjistila , že nám zbývá už jen 97 dní do Vánoc což není zaz až tak moc :)) (díky bohu :D miluji vánoční atmosféru) .. Zatím sem občas jen tak něco napíšu a pořádně začnu přidávat články asi až v říjnu pokud mi to tedy čas dovolí protože škola je škola co si budeme povídat :D .. No budu ráda když mi napíšete jestli už se taky těšíte na Vánoce nebo třeba jestli už máte nějaký ten dáreček :)) Zatím se tu mějte hezky s pozdravem Vaše Teres :)*
Christmas tree

Veselé Vánoce !! :)

23. prosince 2012 v 17:27 | Teres

Veselé Vánoce vám přeje Teres !! :))

16.12. 2012 - Třetí adventní neděle

16. prosince 2012 v 9:35 | Teres
A je tu předposlední adventní neděle tedy třetí :) Takže do Vánoc už nám zbývá vážně jen malinko . Včera sem byla s rodinou na Vánočních trzích ve Vídni výzdoba byla vážně nádherná , bohužel se nám trochu nevydařilo počasí , ale ani to lidi neodradilo aby vyšli do ulic ... Někteří se chovali vážně strašně strkají do vás cpou se no hrůza až na ně a počasí se mi výlet celkem líbil ale znovu bych to absolvovat nechtěla no :D ... A co vy co budete dělat ten poslední týden před Vánocemi ? :) My budeme dodělávat ještě takové ty poslední zbytky nepečeného cukroví a plnit krémy :))


9.12.2012 - Druhá adventní neděle

9. prosince 2012 v 5:00 | Teres

Tak a máme tady druhou adventní neděli , jinak se jí také říká bronzová . Na našem adventním věci , již budou hořet dvě svíčky . Což znamená že do Vánoc nám zbývají už jen dva týdny :) .. Těšíte se ? :) Já strašně moc ! A co cukroví už pečete ? :) ... My už ano máme už skoro všechny druhy co jsme chtěli během těch dvou týdnů budeme ještě dodělávat takové ty zbytky .. A příští týden v sobotu se chystáme s mamkou do Vídně :) .. Jsem na to moc zvědavá a už se těším ... Budu hodně fotit a pak sem třeba i pár fotek přidám :) ... No zatím se mějte pěkně a hezky a v pohodě si užijte druhou adventní neděli ... A zase tu pro vás mám jedu pěknou písničku , aby jste se hezy vánočně naladili :)

Jsem v soutěži :)

6. prosince 2012 v 18:12 | Teres
Prosím hlásněte pro mě TADY .. Hlasy klidně oplatím ;)
Jsem tam jako Teres

Kdo nosí dárky v cizích zemích ..

3. prosince 2012 v 7:00 | Teres
Belgie
V dřívějších dobách byly Belgické Vánoce především rodinným religiózním svátkem. Teď však i v Belgii řádí americký Santa Claus. Typickým belgickým vánočním zvykem je, že všichni, mladí i staří, jdou po rodinné oslavě 25.prosince odpoledne bruslit na zamrzlé zavlažovací kanály.

Dánsko
Podle starého zvyku musí být každý dárek pro obdarovaného velkým překvapením. Lidé v Dánsku věří, že čím větší je překvapení, tím šťastnější budoucnost je čeká. V některých oblastech Dánska se udržuje starý obyčej "vítání vánočního posla". Posel zaklepe na dveře a každému dá speciální dárek.

Náš adventní věnec :)

2. prosince 2012 v 17:13 | Teres

Můj první diplomek

2. prosince 2012 v 10:21 | Teres

1.12.2012

1. prosince 2012 v 7:00 | Teres
Tak a je to tu námi všemi očekávaný prosinec ... Takže do Vánoc už nám zbývá jen 24 dní :)) .. Tak na co se těšíte nejvíc ?? Já snad na vše okolo vánoc miluji vážně všechno :D A tady mám pro vás jednu písničku pro naladění té správně vánoční nálady :))

22.11.2012

22. listopadu 2012 v 16:13 | Teres
Ahojky tak jak se tu všichni máte ? :) Omlouvám se , že jsem teď nepřidávala články , ale nějak na to nebyl vůbec čas je hodně školy a taky sem byla v sobotu na zábavě takže vůbec nestíhám ... Zkusím to teď napravit ;) ... Jinak do Vánoc nám zbývá skoro už jen měsíc tak to jde ne ? :) Nemůžu se dočkat :) Jinak u nás asi letos poprvé proběhne rozsvícení stromečku na to jsem taky hodně zvědavá protože upřímě jindy ten stromek býval dost mizerný , no uvidíme :) tak se tu zatím mějte :)

Obrázek do soutěže

11. listopadu 2012 v 11:28 | Teres
Prosím mohly by jste pro mě hlásnout v jedné soutěži jsem tam pod přezdívkou Teres odkaz TADY
Předem dík hlas klidně oplatím ;)
Tohle je můj soutěžní obrázek ;)

Vánoční světýlko :)

9. listopadu 2012 v 15:47 | Teres
Včera jsme byli nakupovat a já neodolala a musela si ho koupit :D


Advent 2012

5. listopadu 2012 v 20:04 | Teres
První adventní neděle je 2.12.2012 - ŽELEZNÁ NEDĚLE
Druhá adventní neděle je 9.12.2012 - BRONZOVÁ NEDĚLE
Třetí adventní neděle je 16.12.2012 - STŘÍBRNÁ NEDĚLE
Čtvrtá adventní neděle je 23.12.2012 - ZLATÁ NEDĚLE

 
 

Reklama