Diskuze

Diskuze: Co si přeji od Ježíška

21. listopadu 2013 v 12:00 | Teres
Ahoj tak už sme tu zase dlouho neměli žádnou diskuzi :) ... Tentokrát sem se tedy rozhodla pro diskuzi na téma Co si přeji od Ježíška :)
No tak já asi standartně jako každá holka oblečení, kosmetiku, náušnice, a napsala sem si o dvě voňavky :) no a dál už jsou to takové ty dárky jako kniha a podobně a připsala jsem tam ještě jeden dárek vzhledem k mému věku bych ho už mít nemusela, ale strašně se mi líbil :D jedná se o úplně božího plyšového pejska :D no a já sem na ty pejsky krapet ujetá no :D
A teď bych byla moc ráda kdyby jste mi zase na oplátku napsali vy co jste si přáli od Ježíška :))
Untitled

Diskuze: Vánoční dárky

9. října 2013 v 12:00 | Teres
Ahojky :)
Tak jsem se rozhodla zase po čase uspořádat diskuzi. Dnes na téma vánoční dárky . Budu ráda když mi napíšete jestli už máte pro někoho nějaký ten vánoční dárek nakoupený nebo třeba jen vybraný no a můžete mi napsat třeba i to co by pro vás bylo nejkrásnějším dárkem k Vánocům :) Budu ráda když se vás tu co nejvíc zapojí aby jsme tu mohli společně diskutovat :))
gift

Diskuze : Předvánoční čas

16. prosince 2012 v 9:44 | Teres

Takže už tu dlouho nebyla žádná diskuze tak zase nějakou dáme co vy na to :) Tentokrát na téma Předvánoční čas :) Byla bych ráda aby jste mi to napsala co třeba děláte tak ten týden 14 dní před Vánoci :) .. Tak já samozřejmě sháním poslední zbytky dárků , dodělávám Vánoční výzdobu , dopékám poslední zbytky cukroví a hlavně se strašně moc těšíím :D :)

Diskuze : Vánoční výzdoba

3. prosince 2012 v 15:16 | Teres
Ahojky takže už jsme tu dlouho neměli žádnou diskuzi :) Tak jsem se rozhodla udělat diskuzi na téma Vánoční výzdoba :) Děláte doma nějakou vánoční výzdobu jestli ano tak jakou ? :)
Já si dávám do okna svítící stromeček jestli najdu někdy chvíli času tak ho vyfotím a dám sem ;) .. jinak máme doma chaloupku na svíčku , a takového Santa Klause na vonné františky , na dveřích věnec , no a až bude čas a přijde správná nálada tak si asi i trošku vyzdobím pokojík :)
No doufám že se aspoň někdo zapojí budu ráda :)

Diskuze: Jaké pečete vánoční cukroví

24. listopadu 2012 v 10:00 | Teres
Tákže už tu dlouho nebyla žádná diskuze tak se do toho pustíme ;) ... Takže jaké pečete doma cukroví , kolik druhů a jaké máte nejradši :) pište do komentů :) My doma pečeme hodně druhů cukroví , ale létos jich asi uděláme méně ale vždycky tak okolo těch 15 druhů určitě ... například pečeme linecká kolečka,vanilkové rohlíčky,perníčky , pracny,rybí očka a spoustu dalších :) Nejradši mám asi rohlíčky .. :)) Ták doufám že se zapojí aspoň někdo :D

Diskuze : Dárky

6. listopadu 2012 v 21:21 | Teres
Takže rozhodla jsem se , že ještě předtím než půjdu spát tu zkusím rozvést takovou menší diskuzi doufám , že se zapojí alespoň někdo :) ! .. Máte už nějaké vánoční dárky ? Jestli ano tak co a pro koho ? :) Já už mám dva dárky jeden pro mamku a druhý pro taťku . Mamce sem koupila takovou dárkovou krabičku od miss sporty je v ní řasenka , lesk na rty a lak na nehty a taťkovi sadu mýdel od pořadu Partička oba dárky vypadají moc hezky :) Až budu mít čas což bude asi nejdéle pozítří tak přidám fotky :) Zítra totiž jedu se školou na muzikál do Brna takže se sem vůbec nedostanu protože domů dorazím někdy o půl 12 v noci takže zatím se tu mějte :)

Diskuze : Dopis Ježíškovi

3. listopadu 2012 v 12:31 | Teres
Takže jako téma jsem dala Dopis Ježíškovi . Doufám , že se aspoň někdo zapojí . Takže já osobně jsem už dopis Ježíškovi psala teda hlavně kvůli mladší sestře , která na Ježíška sice už nevěří , ale je to u nás taková pěkná tradice a mám jí i celkem ráda :) . Přála sem si nový mobil , okzačky , samozřejmě nějaké to oblečení , šperky , parfém a spostu jiných věcí doufám že se mi alespoň nějaké to vánoční příní splní :)
A co vy a dopis Ježíškovi ? :D Co jste si přáli ? :)
 
 

Reklama