Vánoční horoskopy

13. listopadu 2012 v 20:28 | Teres |  Ostatní
Tak co jste vy ? :) Já ryba

Vodnář

Ve své blízkosti naleznete osobu, která vás podpoří a dopomůže k úspěchu. K lásce si však budete muset najít cestu sami. Nezapomínejte na to, že život nejsou jen pracovní povinnosti a spolehněte se občas na intuici. Nečekaný vánoční dárek může být tím pravým popudem k nastartování šťastné životní dráhy. Během svátků se příliš nepřejídejte a po pivu si nedávejte žloutkové věnečky.

Ryby

Koncem roku máte šanci na úspěšný podnikatelský vzestup a samozřejmě výhodnější peněžní ohodnocení. Z minulých chyb v lásce se však poučte a nelámejte hned všechno přes koleno. Polibek pod vánočním jmelím vás vrátí do let plných vášně.

Beran


Nenechte se ničím rozházet, osud se určitě obrátí k lepšímu. Jen na něj zbytečně nechvátejte. Svého partnera se klidně zeptejte na věci, které vám už dlouho leží na srdci. Odpovědi se nemusíte obávat. Jedno šampaňské v lednici bude málo! Dopřejte si proto sváteční párty ve dvou v restauraci, kam jste se celý rok chystali, ale nedostali.

Býk


Výrazný neúspěch vám nehrozí, pokud se mu zbaběle poddáte. Utřiďte si své životní hodnoty a vykročte tím správným směrem. V lásce buďte odvážnější a občas sami projevte větší milostnou aktivitu. Nespoléhejte na náhodu a před letošními Vánoci nakupte více prskavek a balícího papíru. Pozor ale na kapří kosti. V krku nepříjemně píchají a pohotovost kdoví jestli bude fungovat.

Blíženci


Všude to občas zajiskří, ale každá bouřka jednou přejde. Pokud si připadáte jako na toboganu, je to docela normální. V závěru roku se přechodně dostaví pracovní únava. Nezveličujte přátelský vztah - lásce vašeho stálého partnera se nevyrovná. Ostatně přesvědčí vás o tom silvestrovská půlnoc. Oschlé jednohubky neschovávejte do ledničky, hoďte je raději psovi.

Rak


Záleží jen na vás, aby vám starosti nepřerostly přes hlavu. Přinejmenším polovina je jich stejně nepodstatná. Proto se klidně oddávejte svobodnějšímu snění, ale vězte, že zázraky se nedějí. Milostný vztah by se vám mohl poněkud vymknout zpod kontroly, vánoční dárky proto rozdávejte pouze v kruhu rodinném. Také bramborový salát jen s mírou - mohl by se ozvat žlučník.

Lev


Máte dojem, že váš život je pod psa? Zlepšení je na obzoru. Dokonce máte naději na nečekaný společenský vzestup. Chce to jen trochu více osobní houževnatosti. Svému partnerovi věnujte více pozornosti, třeba vám konečně dojde, čím byste ho skutečně o letošních vánocích potěšili. Zbylé chlebíčky ze silvestrovské zábavy si neberte domů. Popelnice budou přeplněné.

Panna


Příští měsíce si vyžádají vaši zvýšenou pracovní aktivitu. Nepodléhejte pesimismu, neboť to prospěje vaší budoucí kariéře. Náhodným svodům osob druhého pohlaví se vystříhejte a předem uvažte, co by mohlo později být příčinou vážného konfliktu. Ze svátečního jídelníčku klidně vypusťte svačiny. I tak zaručeně přiberete.

Váhy


Před vámi jsou šťastné dny. Společenské výkyvy nebudou nijak dramatické. Pokud máte dojem, že se stále míjíte se svým životním ideálem, přiznejte si, že i vy k němu máte daleko a spokojte se se skutečností. Na vánočním stromku raději nezapalujte voskové svíčky. Pozor na vánočku v "koláčové dírce". Mohla by vás pěkně přidusit.

Štír


Jak budete spokojeni v zaměstnání, tak spokojeni budete i doma. Nebude to o nic horší než na začátku roku. Lásce však neklaďte podmínky a rychle vezměte rozum do hrsti, jinak se dočkáte zklamání. Vánoční svátky jsou příležitostí k tiché sebekritice. Takové nahořklé sousto klidně zapijte dvojitým drinkem a nebojte se ani marcipánových perníčků.

Střelec


Předsevzetí do nového roku přizpůsobte svým schopnostem, jinak vám hrozí psychický krach. Změnu k lepšímu nečekejte obratem, ale jistě vás nemine. Hodně optimismu můžete načerpat u svého partnera. Nestyďte se otevřené diskuse a osobní omluvy.Vánoční čas je k tomu předurčen. Vanilkové rohlíčky nesnězte najedou. víte, že tchyně už další nepřinese.

Kozoroh


Přestaňte se užírat představou, že vás nikdo chápe. Vaše problémy nevyřeší nikdo jiný než vy sami. Milostná touha vás zaslepuje natolik, že pravou lásku po svém boku jaksi přehlížíte. Možná by to spravily silnější brýle. Pod stromečkem je ale zřejmě nenajdete. Šlehačkové zákusky nechte raději dětem a chuť na něco dobrého si spravte například topinkovým toustem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama